| Grubość | 85/100 mm |
|---|---|
| Instalacja | łatwy |
| Funkcjonować | Prywatność |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Korzyść | Wytrzymały |
|---|---|
| Projekt | Dostosowane |
| Grubość | 85/100 mm |
| Instalacja | łatwy |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Instalacja | łatwy |
|---|---|
| Funkcjonować | Prywatność |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Kolor | Dostosowane |
| Aplikacja | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Typ | Ruchomy |
| Funkcjonować | Prywatność |
| Projekt | Dostosowane |
| Instalacja | Łatwy |
|---|---|
| Aplikacja | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Grubość | 85/100 mm |
| Funkcjonować | Prywatność |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Aplikacja | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Projekt | Dostosowane |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Aplikacja | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Funkcjonować | Prywatność |
| Instalacja | Łatwy |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Funkcjonować | Prywatność |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Projekt | Dostosowane |
| Typ | Ruchomy |
| Aplikacja | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Grubość | 85/100 mm |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Projekt | Dostosowane |
| Tworzywo | Stop aluminium |