| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
|---|---|
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Funkcja | Składany |
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
|---|---|
| Funkcja | Składany |
| Typ | Ruchomy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Advantage | Free Of Floor Track |
|---|---|
| Type | Movable |
| Feature | Foldable |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Top And Bottom Seal | Double Seal Rubber |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Typ | Ruchomy |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Typ | Ruchomy |
|---|---|
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Funkcja | Składane |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Typ | Ruchomy |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
| Funkcja | Składane |