| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
|---|---|
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Instalacja | Szybkie i łatwe |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
|---|---|
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Instalacja | Szybkie i łatwe |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Grubość | 85mm/100mm |
|---|---|
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Personalizacja | Dostępny |
|---|---|
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Instalacja | Szybkie i łatwe |
| Grubość | 85mm/100mm |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Personalizacja | Dostępny |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Personalizacja | Dostępny |
|---|---|
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Grubość | 85mm/100mm |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Funkcjonować | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Grubość | 85mm/100mm |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Funkcjonować | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |