| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Maksymalna wysokość | 15 m |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Ocena pożaru | Klasa a |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Ogniotrwały | Tak |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
|---|---|
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Materiały | Anodowane aluminium lub szkło |
|---|---|
| Użycie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Instalacja | Łatwe w instalacji |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Funkcja | Podzielny |
| Tworzywo | Rama ze stopu aluminium |
| Funkcja | Podzielny |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywanie |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Tworzywo | Rama stopowa aluminium |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Funkcja | Podzielny |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Typ | usuwany |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |