| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Użycie | Hotel, centrum kongresowe |
| Gęstość | 100mm |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Waga | 28-38 |
| Poziom dźwiękoszczelności | 45dB |
|---|---|
| Poziom ognioodporności | B1 |
| Materiał | Rama aluminiowa + szkło/panel |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Poziom dźwiękoszczelności | 45dB |
|---|---|
| Poziom ognioodporności | B1 |
| Materiał | Rama aluminiowa + szkło/panel |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Wielkość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Gęstość | 85mm/100mm |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Waga | 28-38 |
| Gęstość | 80mm |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Odporność na ogień | Klasa A |
|---|---|
| Elastyczność | Dostosowany i składany |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Różnorodność | Nadaje się do różnych wydarzeń i przestrzeni |
| Izolacja akustyczna | Świetnie. |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |
| Użycie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
|---|---|
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Funkcja | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Funkcja | Akustyczny |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |