| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
|---|---|
| Funkcja | Podzielny |
| Cechy | Prosta konstrukcja, łatwa instalacja |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Gęstość | 1-3mm |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Zastosowanie | Biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
|---|---|
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Świadectwa | ISO, SGS |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Standardowy | Standard poziomu |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
|---|---|
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
| Funkcja | Podzielny |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
|---|---|
| Funkcja | Podzielny |
| Cechy | Prosta konstrukcja, łatwa instalacja |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Panel twarzy | 4.5 mm tabliczki silikatowej wapnia |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Oszczędność energii | 96% Panel oszczędnościowy |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Styl | Nowoczesne |
| Funkcja | Prywatność |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Typ | Ruchomy |
|---|---|
| Projekt | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
| Materiał ramowy | Stop aluminium |
| Tworzywo | Stop aluminium |