| Gęstość | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Typ | Usuwany |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Kolor | Dostosowywanie |
| Cechy | Prosta konstrukcja, łatwa instalacja |
|---|---|
| Funkcja | Podzielny |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Funkcja | Podzielny |
|---|---|
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Cechy | Prosta konstrukcja, łatwa instalacja |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
| Pakiet | Szerokie i wąskie palety drewniane |
|---|---|
| Cechy | Prosta konstrukcja, łatwa instalacja |
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
| Konserwacja | Niska konserwacja |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |