| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Type | Removable |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Typ | Usuwany |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Kolor | Dostosowywanie |
| Usługa | OEM ODM |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Jakość | gwarantowane |
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Cechy | Podzielny |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Gęstość | 85MM |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Cechy | Podzielny |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Gęstość | 85MM |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Rodzaj | Usuwany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Jakość | gwarantowane |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Gęstość | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |