| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Funkcja | Akustyczny |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Typ | Ruchomy |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
|---|---|
| Działanie | Podręcznik |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Działanie | Podręcznik |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Płyta MDF |