| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
|---|---|
| Waga | 25kg/m2 |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Rozmiar panelu | 1200 mm x 2400 mm |
| Cechy | Złożone |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Funkcja | Składany |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Wykorzystanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Sposób instalacji | wiszące |
| Projekt | Modułowy |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Type | Movable |
|---|---|
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Gęstość | 10 mm |
| Ogniotrwały | - Nie, nie. |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Projekt | Elegancki/nowoczesny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Ekologiczny | Tak |
| Trwałość | Wysoki |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Ocena pożaru | Klasa a |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Projekt | Modułowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Sposób instalacji | wiszące |
| Typ | Ruchomy |
|---|---|
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |