| Typ | Ruchomy |
|---|---|
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
|---|---|
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Gęstość | 100mm |
| Użycie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
|---|---|
| Użycie | Restauracja lub biuro |
| Cechy | Złożone |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Maksymalna wysokość | 15 m |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Wysokość | Standardowy 2,5 m, dostosowany |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Gwarancja | 5 lat |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |