| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Materiał ramy | Aluminium |
| Szerokość | Dostosowywalne |
| Waga | Lekkie |
| Ogniotrwały | - Nie, nie. |
| Wysokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Gęstość | 10 mm |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Waga | Lekkie |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
|---|---|
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Gwarancja | 5 lat |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Gęstość | 10 mm |
| Ogniotrwały | - Nie, nie. |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Projekt | Elegancki/nowoczesny |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
|---|---|
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
|---|---|
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Szczegóły pakowania | Eksport kartonu |
|---|---|
| Czas dostawy | 7-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 2000 metrów kwadratowych miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
|---|---|
| Przyjazny środowisku | Wykonane z materiałów ekologicznych |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Elastyczność | Dostosowany i składany |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Wykorzystanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Materiał powierzchni | Aluminium + szkło hartowane |
| ognioodporny | Min 60-120 minut |
| Gwarancja | 3-5 lat |