| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | MDF |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Funkcja | Akustyczny |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Funkcja | Akustyczny |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
|---|---|
| Powierzchnia | MDF |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Cechy | Akustyczny |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Powierzchnia | MDF |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Funkcja | Akustyczny |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Wymiar | Nowoczesne |
|---|---|
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Cechy | Trwałe i łatwe w obsłudze |