| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Sposób instalacji | wiszące |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Waga | 25kg/m2 |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Cechy | Złożone |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Ocena pożaru | Klasa a |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Ekologiczny | Tak |
| Trwałość | Wysoki |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Ogniotrwały | Tak |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Funkcja | Składany |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Działanie | Podręcznik |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |