| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Cechy | Złożone |
| Ogniotrwały | Tak |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Dostosowywanie | Dostępny |
| Cechy | Złożone |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Funkcja | Składane |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Typ | Ruchomy |
|---|---|
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Cechy | Podzielny |
| Gęstość | 85-100 mm |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Ogniotrwały | Tak |
| Wykorzystanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Trwałość | Wysoki |
| Rozmiar panelu | 1200 mm x 2400 mm |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
|---|---|
| Instalacja | Łatwe w instalacji |
| Użycie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Dostosowanie | Dostępne |