| Wielkość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium i panel z tkaniny |
| Kolor | Różne kolory |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Przyjazny środowisku | Wykonane z materiałów ekologicznych |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 55dB |
| Wysokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Gęstość | 10 mm |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Waga | Lekkie |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Ogniotrwały | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
|---|---|
| Personalizacja | Dostępny |
| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
| Ogniotrwały | Tak |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
|---|---|
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Materiał ramowy | Stop aluminium |
| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
| Ogniotrwały | Tak |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa, itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Próbka | Dostępne |
| Rodzaj | Usuwany |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa, itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Próbka | Dostępne |
| Rodzaj | Usuwany |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Typ | usuwany |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Funkcja | Podzielny |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Cechy | Podzielny |
| Rodzaj | Usuwany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |