| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Typ | usuwany |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Funkcja | Podzielny |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Jakość | gwarantowane |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Funkcjonować | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Grubość | 85mm/100mm |
|---|---|
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
|---|---|
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Instalacja | Szybkie i łatwe |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
|---|---|
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Cechy | Trwałe i łatwe w obsłudze |
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa, itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Próbka | Dostępne |
| Rodzaj | Usuwany |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa, itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Próbka | Dostępne |
| Rodzaj | Usuwany |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |