| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Ogniotrwały | Tak |
| Personalizacja | Dostępny |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
|---|---|
| Działanie | Podręcznik |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Typ | Ruchomy |
|---|---|
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Próbka | Dostępne |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Świadectwa | ISO, SGS |
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
|---|---|
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Funkcja | Podzielny |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Gęstość | 1-3mm |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Wysokość | Standardowy 2,5 m, dostosowany |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |