| Poziom dźwiękoszczelności | 45dB |
|---|---|
| Poziom ognioodporności | B1 |
| Materiał | Rama aluminiowa + szkło/panel |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Poziom dźwiękoszczelności | 45dB |
|---|---|
| Poziom ognioodporności | B1 |
| Materiał | Rama aluminiowa + szkło/panel |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Funkcja | Składany |
| Ocena ogniowa | Klasa A |