| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa, itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Próbka | Dostępne |
| Rodzaj | Usuwany |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
|---|---|
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Type | Removable |
| Color | Customizable |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
|---|---|
| Tworzywo | Rama ze stopu aluminium |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
|---|---|
| Tworzywo | Rama ze stopu aluminium |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Typ | usuwany |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Funkcja | Podzielny |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Typ | usuwany |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Typ | usuwany |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Funkcja | Podzielny |