| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Rodzaj | Usuwany |
| Cechy | Podzielny |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Dostosowywalne |
|---|---|
| Gęstość | 85MM |
| Gwarancja | 2 lata |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Rodzaj | Usuwany |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Rodzaj | Usuwany |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Metoda instalacji | brelok |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Ekologiczny | Tak |
|---|---|
| powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Funkcja | Składany |
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Grubość | 85/100 mm |
|---|---|
| Instalacja | łatwy |
| Funkcjonować | Prywatność |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Wykorzystanie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
|---|---|
| Projekt | Elegancki/nowoczesny |
| Instalacja | Ruchomy |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Ogniotrwały | - Nie, nie. |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Kolor | Dostosowane |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Kolor | dostosowane |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |