| Wysokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Użycie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Gęstość | 85MM |
| Instalacja | Ruchomy |
| Grubość | 85/100 mm |
|---|---|
| Instalacja | łatwy |
| Funkcjonować | Prywatność |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Usługa | OEM ODM |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Jakość | gwarantowane |
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wysokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Gęstość | 10 mm |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Waga | Lekkie |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Funkcja | Składany |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Ekologiczny | Tak |
| Trwałość | Wysoki |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |