| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Installation Method | Hanging |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Design | Modular |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Cechy | Złożone |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
|---|---|
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Sposób instalacji | wiszące |
| Projekt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Materiał | Stop aluminium |
| Gęstość | 85/100 mm |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
|---|---|
| Użycie | Restauracja lub biuro |
| Cechy | Złożone |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Surface | Fabric Hard Cushion |
|---|---|
| Installation Method | Hanging |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Application | Office, Conference Room, Studio |
| Eco-Friendly | Yes |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Styl | Nowoczesne |
|---|---|
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Gęstość | 1-3mm |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Instalacja | Łatwo. |
| Styl | Nowoczesne |
|---|---|
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Instalacja | Łatwo. |
| Materiał ramy | Stop aluminium |