| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Kategoria produktu | Przenośna ściana przegrodowa |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Jakość | gwarantowane |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Usługa | OEM ODM |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Jakość | gwarantowane |
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Jakość | gwarantowane |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Nazwa | Przenośna ściana przegrodowa |
|---|---|
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Wymiar | Wymiar |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Jakość | gwarantowane |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |