| Wykorzystanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Materiał powierzchni | Aluminium + szkło hartowane |
| ognioodporny | Min 60-120 minut |
| Gwarancja | 3-5 lat |
| Gwarancja | 3-5 lat |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | STC 42-48 Db |
| Materiał powierzchni | Aluminium + szkło hartowane |
| Izolacja akustyczna | Maks. 53 |
| Materiały | Anodowane aluminium i szkło |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
|---|---|
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Powierzchnia | MDF |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Dostosowanie | Może być dostosowany z logo lub projektem firmy |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium i panel z tkaniny |
| Instalacja | Łatwe i szybkie |
| Różnorodność | Nadaje się do różnych wydarzeń i przestrzeni |
| Funkcja | Akustyczny |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | MDF |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |