| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Dostosowywanie | Dostępny |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Wysokość | Standardowy 2,5 m, dostosowany |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Gwarancja | 5 lat |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
|---|---|
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Użycie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
|---|---|
| Materiały | Anodowane aluminium i szkło |
| Materiał powierzchni | Aluminium + szkło hartowane |
| Instalacja | Łatwe w instalacji |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Opór ogniowy | Klasa a |
| Kolor | dostosowane |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
|---|---|
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Gęstość | 100mm |
| Użycie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Opór ogniowy | Klasa a |