| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
|---|---|
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Świadectwa | ISO, SGS |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Standardowy | Standard poziomu |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Panel twarzy | 4.5 mm tabliczki silikatowej wapnia |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Oszczędność energii | 96% Panel oszczędnościowy |
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
|---|---|
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Funkcja | Podzielny |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
|---|---|
| Ogniotrwały | Tak |
| Personalizacja | Dostępny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
|---|---|
| Ogniotrwały | Tak |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
| Ogniotrwały | Tak |
| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
|---|---|
| Ogniotrwały | Tak |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |
|---|---|
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Kolor | Dostosowane |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |