| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Instalacja | Łatwo. |
| Funkcja | Prywatność |
| Zalety | Trwałe |
| Projekt | niestandardowe |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Typ | Ruchomy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał ramowy | Stop aluminium |
| Projekt | Dostosowane |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Ekologiczny | Tak |
| Trwałość | Wysoki |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Funkcjonować | Prywatność |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Projekt | Dostosowane |
| Typ | Ruchomy |
| Ekologiczny | Tak |
|---|---|
| powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Funkcja | Składany |
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Metoda instalacji | brelok |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Grubość | 85/100 mm |
|---|---|
| Instalacja | łatwy |
| Funkcjonować | Prywatność |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 55dB |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Cechy | Złożone |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Wykorzystanie | Hotel lub restauracja lub inne |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
|---|---|
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Cechy | Trwałe i łatwe w obsłudze |
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |