| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Projekt | Modułowy |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Rodzaj | Ruchomy |
|---|---|
| Funkcja | Prywatność |
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | Stop aluminium |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
|---|---|
| Użycie | Restauracja lub biuro |
| Cechy | Złożone |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Ocena pożaru | Klasa a |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Projekt | Modułowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Sposób instalacji | wiszące |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
|---|---|
| Waga | 25kg/m2 |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Rozmiar panelu | 1200 mm x 2400 mm |
| Cechy | Złożone |