| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Rodzaj | Ruchomy |
|---|---|
| Instalacja | Łatwo. |
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | Stop aluminium |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Projekt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Materiał | Stop aluminium |
| Gęstość | 85/100 mm |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Waga | 28-38 |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Cechy | Akustyczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Cechy | Akustyczny |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Wykorzystanie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
| Wysokość | Dostosowywalne |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Instalacja | Ruchomy |
| Wysokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Waga | Lekkie |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |