| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | MDF |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Cechy | Złożone |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Wykorzystanie | Hotel lub restauracja lub inne |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
|---|---|
| Waga | 25kg/m2 |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Rozmiar panelu | 1200 mm x 2400 mm |
| Cechy | Złożone |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Waga | 28-38 |
|---|---|
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Funkcjonować | Prywatność |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Aplikacja | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Projekt | Dostosowane |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Waga | 28-38 |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Kategoria produktu | Przenośna ściana przegrodowa |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |