| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
|---|---|
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
|---|---|
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Gwarancja | 5 lat |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Waga | 28-38 |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Jakość | gwarantowane |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Funkcja | Akustyczny |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
|---|---|
| Powierzchnia | MDF |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena pożaru | Klasa a |