| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
|---|---|
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Cechy | Trwałe i łatwe w obsłudze |
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wykorzystanie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
|---|---|
| Projekt | Elegancki/nowoczesny |
| Instalacja | Ruchomy |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Ogniotrwały | - Nie, nie. |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Powierzchnia | MDF |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Cechy | Akustyczny |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Usługa | OEM ODM |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Jakość | gwarantowane |
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Nazwa | Przenośna ściana przegrodowa |
|---|---|
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Wymiar | Wymiar |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Jakość | gwarantowane |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |