| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
| Działanie | Podręcznik |
| Powierzchnia panelu | Melamina, materiał, skóra lub fornir drewniany |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
|---|---|
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Powierzchnia | Board MDF |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | MDF |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
|---|---|
| Powierzchnia | MDF |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Poziom ognioodporności | B1 |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Funkcja | Akustyczny |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | MDF |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Soundproofing | Do 43-50dB |