| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Szerokość | 610 mm |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Próbka | Dostępne |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Powierzchnia panelu | Melamina, materiał, skóra lub fornir drewniany |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Powierzchnia panelu | Melamina, materiał, skóra lub fornir drewniany |
|---|---|
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękproofowy panel tkaninowy |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
|---|---|
| Tworzywo | Aluminiowa rama stopowa i panelu forniru drewnianego |
| ELASTYCZNOŚĆ | Dostosowany i składany |
| Wszechstronność | Nadaje się do różnych wydarzeń i przestrzeni |
| Soundproofing | Doskonały |
| Grubość | 85mm/100mm |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Funkcjonować | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |