| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Kategoria produktu | Przenośna ściana przegrodowa |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Operacja | Podręcznik |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, materiał, skóra lub fornir drewniany |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Działanie | Podręcznik |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Jakość | gwarantowane |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Powierzchnia | Płyta MDF |