| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Jakość | gwarantowane |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Waga | 28-38 |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Użycie | Hotel, centrum kongresowe |
| Gęstość | 100mm |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Operacja | Podręcznik |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Powierzchnia | MDF |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Funkcja | Akustyczny |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Odporność na ogień | Klasa A |
|---|---|
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |