| Gęstość | 80mm |
|---|---|
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Poziom ognioodporności | B1 |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Szerokość | 610 mm |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Próbka | Dostępne |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Kategoria produktu | Przenośna ściana przegrodowa |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękproofowy panel tkaninowy |
|---|---|
| Powierzchnia | Board MDF |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Działanie | Podręcznik |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wymiar | Nowoczesne |
|---|---|
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Cechy | Trwałe i łatwe w obsłudze |