| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
|---|---|
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Cechy | Trwałe i łatwe w obsłudze |
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Usługa | OEM ODM |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Jakość | gwarantowane |
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Jakość | gwarantowane |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Jakość | gwarantowane |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| Nazwa | Przenośna ściana przegrodowa |
|---|---|
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Wymiar | Wymiar |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Jakość | gwarantowane |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Waga | 28-38 |
| Gęstość | 80mm |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Waga | 28-38 |
| Gęstość | 80mm |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |