| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
|---|---|
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Gęstość | 80mm |
| Waga | 28-38 |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Próbka | Dostępne |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Standardowy | Standard poziomu |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Panel twarzy | 4.5 mm tabliczki silikatowej wapnia |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Poziom ognioodporności | B1 |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Szczegóły pakowania | Eksport kartonu |
|---|---|
| Czas dostawy | 7-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 2000 metrów kwadratowych miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Waga | 28-38 |
|---|---|
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Waga | 28-38 |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |