| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
|---|---|
| Waga | 25kg/m2 |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Rozmiar panelu | 1200 mm x 2400 mm |
| Cechy | Złożone |
| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Rodzaj | Usuwany |
| Cechy | Podzielny |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Gwarancja | 2 lata |
| Powierzchnia | MDF |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Cechy | Akustyczny |
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
|---|---|
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Cechy | Akustyczny |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Sposób instalacji | wiszące |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Waga | 25kg/m2 |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Waga | 28-38 |
| Gęstość | 80mm |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Cechy | Złożone |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
| Działanie | Podręcznik |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |