| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
|---|---|
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Gęstość | 85-100 mm |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Operacja | Podręcznik |
| Wielkość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Gęstość | 85mm/100mm |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Wielkość | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Funkcja | Prywatność |
| Instalacja | Łatwo. |
| Projekt | niestandardowe |
| Type | Movable |
|---|---|
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Funkcja | Składane |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
|---|---|
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Funkcja | Podzielny |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Materiał powierzchni | Aluminium + szkło hartowane |
|---|---|
| Akcesoria | 304 ze stali nierdzewnej |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wykorzystanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |