| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Instalacja | Łatwo. |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Zalety | Trwałe |
| Funkcja | Prywatność |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Wysokość | Standardowy 2,5 m, dostosowany |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Gwarancja | 5 lat |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
|---|---|
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Działanie | Podręcznik |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 55dB |
| Gęstość | 80mm |
|---|---|
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
|---|---|
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Świadectwa | ISO, SGS |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Standardowy | Standard poziomu |