| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
|---|---|
| Cechy | Prosta konstrukcja, łatwa instalacja |
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Funkcja | Podzielny |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Cechy | Prosta konstrukcja, łatwa instalacja |
|---|---|
| Funkcja | Podzielny |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Waga | 28-38 |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
|---|---|
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Gęstość | 80mm |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Użycie | Hotel, centrum kongresowe |
| Gęstość | 100mm |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |