| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |
| Użycie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
|---|---|
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Funkcja | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
|---|---|
| Materiał powierzchniowy | Wybierz opcję Według klienta |
| Funkcja | Podzielny |
| Metoda instalacji | płyta gipsowo-kartonowa |
| Pakiet | Żelazne drewniane pudełko |
| Rodzaj | Ruchomy |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Cechy | Złożone |
| Użycie | Restauracja lub biuro |
| Ekologiczny | Tak |
|---|---|
| Metoda instalacji | Brelok |
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Panel twarzy | 4.5 mm tabliczki silikatowej wapnia |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Oszczędność energii | 96% Panel oszczędnościowy |