| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Opór ogniowy | Klasa a |
| Kolor | dostosowane |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | MDF |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Opór ogniowy | Klasa a |
|---|---|
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Funkcja | Akustyczny |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Oszczędność energii | 96% Panel oszczędnościowy |
| Świadectwa | ISO, SGS |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Próbka | Dostępne |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
|---|---|
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Świadectwa | ISO, SGS |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Standardowy | Standard poziomu |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Odporność ogniowa | Klasa A |