| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Cechy | Akustyczny |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Operacja | Podręcznik |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Operacja | Podręcznik |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
|---|---|
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Jakość | gwarantowane |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Waga | 28-38 |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Użycie | Hotel, centrum kongresowe |
| Gęstość | 100mm |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
|---|---|
| Powierzchnia | MDF |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena pożaru | Klasa a |