| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Działanie | Podręcznik |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Gęstość | 80mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Waga | 28-38 |
| Gęstość | 80mm |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Działanie | Podręcznik |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| Szerokość | 610 mm |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Próbka | Dostępne |
| Kolor | Dostosowywalne |
|---|---|
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Materiał | Rama aluminiowa + szkło/panel |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Wykorzystanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Waga | 28-38 |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Twarz | Wzmocniona płyta krzemianowo-wapniowa |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Próbka | Dostępne |