| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
|---|---|
| Funkcja | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Cechy | Podzielny |
| Rodzaj | Usuwany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Gęstość | 85MM |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Typ | usuwany |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Funkcja | Podzielny |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Funkcja | Podzielny |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Funkcjonować | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |