| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
|---|---|
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Funkcjonować | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Grubość | 85mm/100mm |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Typ | usuwany |
| Tworzywo | Rama ze stopu aluminium |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
|---|---|
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Cechy | Podzielny |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Gęstość | 85MM |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Gęstość | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Użycie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
|---|---|
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Funkcja | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Cechy | Złożone |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Wysokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Waga | Lekkie |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Sposób instalacji | wiszące |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Waga | 25kg/m2 |